ToeSox

Webová stránka značky: ToeSox

Když ToeSox vytvořili ponožku se 5 prsty, lidé se ptali proč. Pak je vyzkoušeli - a už se nikdy nevrátili k běžným gripovým ponožkám. Design ToeSox se 5 prsty znamená, že vaše ponožky zůstávají na místě bez zhuštění nebo zkroucení, takže můžete stát pevně a zapomenout na sklouznutí. Vaše prsty mohou volně cítit a být neomezeny, zatímco nechávají ty škodlivé bakterie, kde mají být. A také se pohybují vaše nohy, prsty i všechno ostatní. Věříme v přijetí přirozené rovnováhy, kterou získáte díky rozprostření prstů. To znamená  žádné zkroucení a žádné sklouznutí, abyste se mohli věnovat svému cvičení. Aktivací svalů nohy umožňuje tělu dosáhnout svého maxima. Bez odřenin, puchýřů a vlhkosti mezi prsty.

 

V ToeSox chápou, že je na nás, abychom snížili naši dopad na planetu, a proto usilují o vytváření odolných produktů, které obstojí v čase; investují do kvality místo rychlých zisků; a pracují na předpokladu, že pokud spotřebitelé mohou kupovat méně, ale kvalitnější zboží, naše planeta nám všem poděkuje. Vědí, že mají stále co dělat, a proto udržitelnost hraje roli v každé  konverzaci. Od modální látky a organické bavlny až po technologii tisku látek aktivně volí látky a techniky, které jsou udržitelnější.

Certifikovanou organickou česanou bavlnu používají v našich ponožkách od roku 2004 - protože věří, že je to lepší pro naši planetu i pro vás. "Česaná" bavlna je měkčí, vyšší kvality a odolnější než běžná bavlna díky procesu zpracování bavlněných vláken před tím, než jsou předeny do příze. Výběr surovin berou vážně a kupují pouze organické příze, které jsou certifikovány GOTS. Tato mezinárodní certifikace pro textilní výrobu je nejpřísnější organickým standardem pro textilie a zahrnuje každý krok výroby, od zajištění, že nejsou žádné toxické látky, po dohled nad tím, jak jsou zaměstnanci zacházeni. TaviLuxe™, vyráběný pomocí CO2-neutrálního výrobního procesu z nízké vody užívajících bukových stromů, je přátelský k planetě a zaměřen na výkon.

Velkoobchodní katalogy jsou pouze v digitálním formátu. Podnikají kroky k provozování celého podnikání digitálně a tam, kde mají tiskové materiály, používají materiály pocházející z recyklovaných zdrojů a inkousty na bázi sóji. Také používají recyklovaný obsah pro obalové materiály. Aby zajistili, že každý pracovník, který vyrábí Toesox produkty, má bezpečné a zdravé pracovní prostředí, spolupracují s omezeným počtem továren po celém světě. Tyto továrny pravidelně navštěvují a pečlivě je monitorují, aby potvrdili, že standardy a osvědčené postupy jsou dodržovány.

Ponožky na jógu prstové - Bellarina Jasper
Zahalte se do tepla a pohodlí s ponožkami ToeSox. Vaše nožky budou nejen v teple, ale díky protiskluzové vrstvě ToeSox Grip navíc v bezpečí.Přírodní barvy, organická bavlna a...
409 Kč
+ další
18 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem

Zpět do obchodu