O Nás

Obchod s oblečením na jógu ŠARALÍ vznikl z touhy po ženskosti, po pohodlí, po stylu. Protože každá si zaslouží být KRÁLOVNOU. KDYKOLIV A KDEKOLIV.

 

Dlouho jsem sháněla legíny, které by nebyly nudné ani klasicky sportovní. Legíny, které by podtrhovaly ženské křivky a padly jako druhá kůže. Takové, které nechcete sundat ani po lekci jógy a nestydíte se v nich vyrazit do ulic. Po pár letech se to povedlo. Do cesty mi přišly ty pravé a milované – legíny Liquido Active.

 

Začala jsem tyhle legíny nosit na moje semináře hormonální jógy - www.svethormonalnijogy.cz , které vedu po celém Česku. A strhla se lavina! Po legínách se mě účastnice kurzů opakovaně ptaly a já se chtěla podělit o ten skvělý pocit, produkt, který konečně funguje – prostě dokonalé legíny!

 

Objednávat oblečení po pár kusech ale bylo prostě příliš logisticky náročné. Rozhodla jsem se proto, že založím e-shop – ideální místo, kde můžete legíny, ale i třeba i podprsenky a overaly sehnat.

 

Oblečení Liquido Active testuji  už víc jak 6 let a nedám na ně dopustit! Miluji jejich stále nové vzory a barevné kombinace. Myslím, že každá si tu objeví své milované.

 

Ještě jsem vás nedostala? Tak čtěte dál. Materiál oblečení Liquido Active je totiž hodně vychytaný.

 

PADNOU JAKO DRUHÁ KŮŽE.

Legíny jsou neuvěřitelně příjemné a jemné na dotek. Přizpůsobí se všem typům postav. Jsou vysoké až k pupíku a v pase mají širokou gumu, takže se nikde nezařezávají. I když normálně nosíte velikost M, oblečete S i L. Záleží na vás, jak moc legíny chcete mít „na tělo“. Při menší velikosti mírně stahují. Skvělý materiál a vychytané vzory umí skrýt i celulitidu.

 

MATERIÁL JE PRODYŠNÝ.

Ani po lekci hot jógy na oblečení nikdo nepozná, že jste právě málem vypotila duši. Látka, ze které je oblečení vyrobeno, dýchá a rychle schne. Legíny jsou ušity ze směsi 90 % Polyamidu a 10% Spandexu.

 

OBLEČENÍ, KTERÉ PODTRHNE VÁŠ STYL A ŽENSKOST.

Florální, abstraktní, orientální, boho nebo hippie motivy – značka Liquido Active přichází stále s novými vzory a barevnými kombinacemi, které vyvíjí ve spolupráci s jógovými učiteli z celého světa.

 

KVALITNÍ STŘIH A PROVEDENÍ.

Legíny, podprsenky nebo overaly se stanou stálicí ve vašem šatníku. Nevytahují se a ani po desítkách praní neztratí svůj tvar. Ověřeno šestiletým používáním.

 

KAŽDÝ KUS JE ORIGINÁL.

Oblečení Liquido Active šijí šikovné ruce, ne stroje. Značka Liquido se zasazuje o respekt lidských práv a ochranu životního prostředí. Liquido se vyrábí v Brazílii a společnost úzkostlivě dohlíží na celý proces, dbá na férové podmínky týkající se rovné příležitosti, pracovní doby, finančního ohodnocení a podmínek na pracovišti, zavedla programy zaměstnávání tělesně postižených, programy na úsporu energie a recyklaci a výběr obchodních partnerů je podmíněn stejně vysokým standardům.

 

POSKYTUJÍ UVA & UVB OCHRANU

Takže to můžete v klidu rozbalit i v Indii na pláži…;-)

 

S úctou a láskou,

Šaralí

e1_MNF00038200

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.