Jak vybrat legíny

Nevíte si rady, které legíny jsou ty pravé pro vás? Jste ztracená mezi těmi všemi barvami a vzory? Neustále se rozhodujete mezi tou či onou barvou? A co se na to podívat z pohledu numerologie?
 
Pojďme se na to společně podívat a najít ty pravé a milované legíny přímo pro vás!
 
Je to velmi jednoduché a zabere Vám to minutku času
 
 
Jak na to:
 
1. napište si na kousek papíru datum vašeho narození - př. 1.1.1970 - uberte století, tzn. 1.1.70.
2. zjistěte, které číslo/a vám v datu chybí (které číslo máte 2x, té barvě se vyvarujte)
3. a teď už hledejte a inspirujte se!
 
Pokud potřebujete poradit, pošlete nám vaše datum narození na email a my vám rádi poradíme
 
 
 
 
 
8 a 3 (čísla východu - zelená - Bali, Indie, Tibet)
 
Chybí vám v datu narození číslo 8 a 3? Pak rozhodně potřebujete zelenou barvu. Prohloubí vám empatii a pochopení vůči druhým lidem, kteří vás zahlcují nedůležitými informacemi (vaše matka vám dokáže mluvit o problému celé hodiny a vy by jste to shrnula jednou větou :-) )

 

1(7)_1
 

 
 
 
0 a 5 ( čísla středu - žlutá, střední Evropa - Česká Republika)
 
Chybí vám často energie, máte zažívací problémy, nebo cukrovku? Pak vám chybí v datu narození schází číslo 0 a 5, tudíž potřebujete zářivě žlutou, která vám dodá tolik potřebnou energii a elán.  
 
 
 
 
 
 
7 a 2 ( čísla jihu - červená - Itálie ,Španělsko)
 
Pokud vám schází čísla 7 a 2, tak jednoznačně potřebujete červenou. Dodá vám vášeň, nadšení a sexapeal, který potřebujete. A kdo ví, možná tím přivábíte i toho pravého nebo si s ním užijete sex. S partou přátel dokážete sdílet nadšení pro "věc" a zažívat velké dobrodružství.
 
    DSC07310
 
 
 
 
9 a 4  (čísla západu - bílá - Německo)
 
Máte rozdělaných milion věcí  a dotáhnout věci do konce je pro vás neskutečný problém? Skáčete od jednoho projektu k druhému? Vydělat peníze to prostě není ve vaší moci? Pokud vám v datu narození schází číslo 9 a 4, tak oblečte bílou barvu. Pracujete v čistém bílém prostředí, které nebude rušit pozornost a konečně domyjete i nádobí, aniž by jste u toho žehlili prádlo a současně vařili oběd.
 
 
 
 
 
1 a 6 ( čísla severu - modrá a černá, Finsko, Švédsko)
 

Neumíte se rozhodnout? No, není divu, určitě vám v datu narození schází číslo 1 a 6, tudíž potřebujete modré či černé (tmavé) legíny. Tyto barvy vám dodají koncentraci a podpoří rozhodnutí, ať už se týká čehokoli.

 

 SRL_all-25

Zpět do obchodu