Bio-bachovky

Bachovy esence, známé též jako Bachovy květové BIO esence nebo BIO-Bachovky, představují jedinečnou terapeutickou metodu, kterou vyvinul Dr. Bach. Jeho cílem bylo poskytnout jemnou, šetrnou a jednoduchou formu léčby, zaměřenou na konkrétního jedince a příčiny jeho nemoci.

Dr. Bach toužil po tom, aby jeho terapie byla dostupná co největšímu počtu lidí, a aby každý vnímal důležitost vlastní odpovědnosti za své zdraví. Pro dosažení tohoto cíle vybral 38 druhů květů, které podle jeho studií a zkoumání síly rostlin pomáhají udržovat rovnováhu emočních a fyzických sil.

Z těchto květů připravil výluhy, které naředil vodou a zakonzervoval alkoholem. Tímto způsobem vytvořil 38 elixírů, které pokrývají širokou škálu negativních emocí, s nimiž se může člověk potýkat. Dr. Bach detailně popsal metodu sběru vybraných květů, zachování pozitivních sil a doporučil postupy pro výběr, přípravu kombinací a užívání těchto esencí. Tyto BIO-Bachovky tak nabízejí jedinečný přístup k podpoře emocionální rovnováhy a celkové pohody.

Přinášíme vám exkluzivní parfémy obohacené o Bachovy květy, které nejenom okouzlují nádhernou a trvanlivou vůní, ale také pozitivně ovlivňují vaše emocionální pohodu. Každý parfém je vytvořen s pečlivostí a ruční prací speciálně vyškolených odborníků. 

V nabídce najdete i Aura parfémy, které představují unikátní spojení Bachovy terapie a aromaterapie.

vivacites-prirodni-parfem-30-ml

Novinka
Novinka
Novinka
Novinka
Novinka
Bio toaletní voda - Odvaha
Bio toaletní voda Odvaha byla vytvořena s cílem navrátit dostatek sebedůvěry ve škole, v práci, při pohovoru, před vystoupením a dalších výzvách života. Jemná vůně této...
577 Kč
+ další
6 položek celkem
Zpět do obchodu