Bio toaletní voda - Odvaha

Novinka
odvaha bio toaletni voda 55 ml

Bio toaletní voda Odvaha byla vytvořena s cílem navrátit dostatek sebedůvěry ve škole, v práci, při pohovoru, před vystoupením a dalších výzvách života.

Jemná vůně této toaletní vody spojuje bílou plumérii nebo indický jasmín v pozadí s Ylang ylangem a hřebíčkem. Tato kombinace vytváří jemnou, ale zároveň povzbuzující vůni, která je určena k posílení odvahy a sebedůvěry. Při používání této bio toaletní vody Odvaha si můžete vytvořit osobní rituál, který vám pomůže čelit výzvám s odhodláním a pozitivním postojem.

Bio toaletní voda ODVAHA obsahuje tyto Bachovy květové esence:

  • Sveřep větevnatý: pro jasný pohled na věc a cílevědomost
  • Zeměžluč obecná: pro pozitivní přístup, vlastní aktivitu a proti plachosti
  • Hořeček nahořklý: proti skleslosti a melancholii
  • Chmerek roční: pro podporu vaší výjimečnosti
  • Jilm štíhlý: pro sebedůvěru a zodpovědnost
  • Modřín opadavý: pro sebedůvěru a chuť zvládnout cokoli
  • Olověnec willmotův: pro silné sebevědomí a sebepoznání

Bio toaletní voda je navrženy tak, aby harmonizovala vnitřní duševní i fyzickou pohodu, a to díky jemné a okouzlující vůni spojené s účinky Bachových květů. Jejich vonné esence jsou vytvářeny výhradně z čistě přírodních bio esenciálních olejů a alkoholu, který je získáván z BIO pšenice.

Bio esenciální oleje poskytují přírodní a čistou vůni, zatímco alkohol z BIO pšenice přispívá k celkové kvalitě produktu. S těmito bio toaletními vodami poskytujeme nejen prostředek pro osvěžení, ale také podporu pro duševní a fyzickou rovnováhu pomocí harmonizujících účinků přírodních esencí.

577 Kč
Zvolte variantu
Velikost: 30 ml
Skladem | 4724/30
577 Kč

Vyrobeno ve Francii, Elixirs & Co, Paříž, Francie.

INGRÉDIENTS INCI:

  • Organic alcohol 80% vol.,Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Bromus ramosus flower extract, Centaurium erythraea flower extract, Gentianella amarella flower extract, Scleranthus annuus flower extract, Larix decidua flower extract, Ulmus procera flower extract, Ceratostigma wilmottiana flower extract, Benzyl alcohol, Benzyl, Benzoate, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool
  • obsažené složky pocházení z ekologického zemědělství; 100% všech obsažených složek je přírodního původu; 83,6% pochází z biologického zemědělství; produkt je certifikován BIO cosmetics a ECO CERTem. http://cosmetiques.ecocert.com
Kód Kód: 4724/30
Jméno značky: Les Fleurs de Bach
Kategorie: Bio-bachovky
Zpět do obchodu