Bio toaletní voda - Radost

Bio toaletní voda Radost byla vytvořena s cílem dodat radostný duch, posílit lásku k životu a obnovit energii.

Tato toaletní voda spojuje kombinaci Bio-Bachovek Energie s vůní verbeny a bergamotu na dřevitém základě. Tato unikátní kombinace vytváří osvěžující a radostnou vůni, která působí na smysly a přináší do vašeho života pozitivní energii. S použitím této bio toaletní vody Radost si můžete každodenně dopřát moment radosti a podpory pro celkový dobrý pocit.

 
 
 

Bio toaletní voda RADOST obsahuje tyto Bachovy květové esence:

  • Zeměžluč obecná: pro pozitivní přístup, vlastní aktivitu a proti plachosti
  • Habr obecný: pro energii a koncentraci
  • Dub letní: proti zoufalství, sklíčenosti a vyčerpání
  • Růže šípková: pro radostnou a podnikavou náladu
  • Olivovník evropský –pro energii a vitalitu

Bio toaletní voda je navrženy tak, aby harmonizovala vnitřní duševní i fyzickou pohodu, a to díky jemné a okouzlující vůni spojené s účinky Bachových květů. Jejich vonné esence jsou vytvářeny výhradně z čistě přírodních bio esenciálních olejů a alkoholu, který je získáván z BIO pšenice.

Bio esenciální oleje poskytují přírodní a čistou vůni, zatímco alkohol z BIO pšenice přispívá k celkové kvalitě produktu. S těmito bio toaletními vodami poskytujeme nejen prostředek pro osvěžení, ale také podporu pro duševní a fyzickou rovnováhu pomocí harmonizujících účinků přírodních esencí.

577 Kč
Zvolte variantu
Velikost: 30 ml
Skladem | 4730/30
577 Kč

Vyrobeno ve Francii, Elixirs & Co, Paříž, Francie.

INGRÉDIENTS INCI:

  • ORGANIC ALKOHOL* 80% VOL, AQUA, PARFUM (FRAGRANCE), CENTAURIUM ERYTHRAEA FLOWER EXTRACT*, CARPINUS BETULUS FLOWER EXTRACT*, ROSA CANINA FLOWER EXTRACT*, OLEA EUROPAEA FLOWER EXTRACT*, CITRAL, GERANIOL, LINALOOL
    • *obsažené složky pocházení z ekologického zemědělství; 100% všech obsažených složek je přírodního původu; 83,6% pochází z biologického zemědělství; produkt je certifikován BIO cosmetics a ECO CERTem. http://cosmetiques.ecocert.com
Kód Kód: 4730/30
Jméno značky: Les Fleurs de Bach
Kategorie: Bio-bachovky
Zpět do obchodu