Jak si vybrat správnou velikost legín?

Jak si u nás vybrat správnou velikost legín?

V devadesátých letech nemusely ženy výběr legín skoro řešit, existovaly totiž kaliopky. :-) To byly celkem plandavé legíny, navíc dole na gumu a jakýpak copak. Doba je naštěstí úplně jinde, my jsme za to moc rády a těší nás, že můžeme přinášet několik typů a designů legín na jógu, do práce i do města. Máme jich hodně, a tak je logické, že se často ptáte, jaké máte v Šaralí vybrat. 

Všechno důležité byste se měli dozvědět v tomto textu:

Aktuálně na našem webu nabízíme dvě značky dámských legín, podprsenek a overalů:
Liquido Active a MELT SWIM. Vždy jde o limitky v pár kusech, jejichž kolekce se netočí opakovaně, a tak v nich budete skutečně jedinečná.

 

KDYŽ MÁTE ZÁJEM O LEGÍNY LIQUIDO ACTIVE

Australskou značku Liquido Active poznala lektorka hormonální jógy a autorka knihy "Jóga pro holky ZápaduŠárka Simonidesová díky své kamarádce, která s nimi od protinožců přijela. Nadchl ji materiál, provedení, barvy a jako lektorka kurzů hormonální jógy samozřejmě uvítala, jak skvěle drží a nikde neškrtí. Taky nežmolkují a i po desítkách praní drží svůj tvar i barvy, což bývá kamenem úrazu u mnoha levného oblečení.

 

 SRL_all-40        SRL_all-24         SRL_all-35        Návrh bez názvu (85)

 

Jakou velikost zvolit u Liquido Active:

 • pokud váháte mezi dvěma velikostmi, u této značky legín doporučujeme vybrat menší, protože jsou hodně pružné
 • mají vysoký pas, který nesjíždí a netlačí na bříšku.
 • standardní velikost je 7/8 délka, která končí centimetr až dva nad kotníkem, což vám opticky prodlouží nohy.
 • některé modely máme i v prodloužených velikostech pro vyšší holky.
 • legíny Liquido Active můžete kombinovat s podprsenkami stejného designu. Báječně podtrhnou vaše křivky, nebudou vás tlačit, a co vám budeme říkat, budete prostě sexy
  Overaly od Liquido Active jsou originálním kouskem do jakéhokoli jógového studia nebo do fitka. Vůbec nemusíte řešit, že vám odněkud vylézá tričko, podtrhnete v nich svoji osobitost a buď jak buď, je to kousek, který nemá jen tak někdo.

Než objednáte, mrkněte na tabulku velikostí

 

1(1)_1

 

EKO-FRIENDY


Pokud stejně jako my fandíte udržitelné módě, která něco vydrží, a nemusíte z ní po pár měsících stříhat hadříky na nádobí, protože už se to nedá nosit, tak LIQUIDO ACTIVE a MELT SWIM by vám měly i v tomto směru dělat radost. Vyrobeny jsou ze speciální příze, která se po pěti letech rozloží na skládce. Trochu si ale troufáme myslet, že takové legíny jen tak ze skříně nevyřadíte. Nebude totiž důvod. A pokud byste rády ještě nějaký silný argument – tak všechno námi prodávané oblečení vzniká za férových pracovních podmínek.

 

KDYŽ MÁTE ZÁJEM O LEGÍNY MELT SWIM


Brazilskou značku legín MELT SWIM máme v nabídce nově od letošního roku a jsme za ni moc rády. Jsou totiž opravdu krásné, své křivky jimi zdobí i světoznámé modelky jako Alessandra Ambrosio nebo Gisele Bündchen, tak proč si takový kousek taky nedopřát?


Legíny Melt swim mají extra vysoký pas a jsou dost dlouhé, můžete je s klidem přetáhnout i přes patu. Všechny modely jsou jemně metalické, hezky se třpytí, což dělá perfektní efekt. Neprosvítají a skryjou spoustu nedostatků.

 

 DSC06200       DSC04959       IMG_7319        DSC03129

 

Jakou velikost zvolit u legín MELT swim:

 • pokud jste u nás zvyklé na legíny Liquido Active, tak upozorňujeme, že legíny Melt swim nejsou velikostně stejné. Máte-li od nás Liquido Active ve velikosti S a koupíte si nově ve velikosti S legíny značky Melt, počítejte prosím s tím, že jsou prostě trochu větší
 • melt mají extra vysoký pas, jsou dlouhé, přetáhnete je i přes patu
  (Nejsou v7/8 délce jako legíny Liquido Active)
 • i k legínám Melt můžete kombinovat sportovní topy, kterými doladíte vše do puntíku, a navíc se budete cítit pohodlně

 

Než objednáte, mrkněte na tabulku velikostí

 

2(1)

TIP:  Mrkněte na Instagram Melt Swim nebo Šaralí, uvidíte tam nejen fotky modelek, ale i běžných žen jako jste vy, a sami se přesvědčíte, že takovéto legíny sluší jakékoli postavě.

 

A nakonec nezapomeňte na to, že to nejdůležitější, co na sobě nosíte, je váš vlastní úsměv. ☺ 

Zpět do obchodu