Ponožky na jógu prstové - Elle Naked

Novinka
ellenaked z

Zahalte se do tepla a pohodlí s ponožkami ToeSox.

 
439 Kč
Zvolte variantu
Velikost: S - 36-38,5
Skladem | 4684/S -
439 Kč
  • Prstové ponožky jsou z 58% polyesteru, 32% bavlny, 8% Spandex a 2% ostatní vlákna.
  • Ponožky můžete prát naruby v pračce při nízkých teplotách.
  • Materiál nebělte ani chemicky neošetřujte. Nesušte mechanicky a nepokládejte přímo nebo v bezprostřední blízkosti topení.
  • Nežehlete! 
Kód Kód: 4684/S -
Jméno značky: ToeSox
Kategorie: Prstové

Když ToeSox vytvořili ponožku se 5 prsty, lidé se ptali proč. Pak je vyzkoušeli - a už se nikdy nevrátili k běžným gripovým ponožkám. Design ToeSox se 5 prsty znamená, že vaše ponožky zůstávají na místě bez zhuštění nebo zkroucení, takže můžete stát pevně a zapomenout na sklouznutí. Vaše prsty mohou volně cítit a být neomezeny, zatímco nechávají ty škodlivé bakterie, kde mají být. A také se pohybují vaše nohy, prsty i všechno ostatní. Věříme v přijetí přirozené rovnováhy, kterou získáte díky rozprostření prstů. To znamená  žádné zkroucení a žádné sklouznutí, abyste se mohli věnovat svému cvičení. Aktivací svalů nohy umožňuje tělu dosáhnout svého maxima. Bez odřenin, puchýřů a vlhkosti mezi prsty.

 

V ToeSox chápou, že je na nás, abychom snížili naši dopad na planetu, a proto usilují o vytváření odolných produktů, které obstojí v čase; investují do kvality místo rychlých zisků; a pracují na předpokladu, že pokud spotřebitelé mohou kupovat méně, ale kvalitnější zboží, naše planeta nám všem poděkuje. Vědí, že mají stále co dělat, a proto udržitelnost hraje roli v každé  konverzaci. Od modální látky a organické bavlny až po technologii tisku látek aktivně volí látky a techniky, které jsou udržitelnější.

Certifikovanou organickou česanou bavlnu používají v našich ponožkách od roku 2004 - protože věří, že je to lepší pro naši planetu i pro vás. "Česaná" bavlna je měkčí, vyšší kvality a odolnější než běžná bavlna díky procesu zpracování bavlněných vláken před tím, než jsou předeny do příze. Výběr surovin berou vážně a kupují pouze organické příze, které jsou certifikovány GOTS. Tato mezinárodní certifikace pro textilní výrobu je nejpřísnější organickým standardem pro textilie a zahrnuje každý krok výroby, od zajištění, že nejsou žádné toxické látky, po dohled nad tím, jak jsou zaměstnanci zacházeni. TaviLuxe™, vyráběný pomocí CO2-neutrálního výrobního procesu z nízké vody užívajících bukových stromů, je přátelský k planetě a zaměřen na výkon.

Velkoobchodní katalogy jsou pouze v digitálním formátu. Podnikají kroky k provozování celého podnikání digitálně a tam, kde mají tiskové materiály, používají materiály pocházející z recyklovaných zdrojů a inkousty na bázi sóji. Také používají recyklovaný obsah pro obalové materiály. Aby zajistili, že každý pracovník, který vyrábí Toesox produkty, má bezpečné a zdravé pracovní prostředí, spolupracují s omezeným počtem továren po celém světě. Tyto továrny pravidelně navštěvují a pečlivě je monitorují, aby potvrdili, že standardy a osvědčené postupy jsou dodržovány.

Zpět do obchodu