Příběh

Obchod s oblečením na jóguŠaralívznikl z touhy po ženskosti, po pohodlí, po stylu.

Protože každá si zaslouží být KRÁLOVNOU. KDYKOLIV A KDEKOLIV.

SRL_all-5a

 

Jak to všechno začalo?

Dlouho jsme sháněly legíny, které by nebyly nudné ani klasicky sportovní. Legíny, které by podtrhovaly ženské křivky a padly jako druhá kůže. Takové, které nechcete sundat ani po lekci jógy a nestydíte se v nich vyrazit do ulic. Po pár letech se to povedlo. Do cesty nám přišly ty pravé a milované – legíny Liquido Active.

 

Šárka Simonidesová začala  tyhle legíny nosit na její semináře hormonální jógy Logo - Svet_hormonalni_jogy_ZENY_r (1) -malykteré vede po celém Česku. A strhla se lavina! Po legínách se jí účastnice kurzů opakovaně ptaly a ona se chtěla podělit o ten skvělý pocit, produkt, který konečně funguje – prostě dokonalé legíny! 

Objednávat oblečení po pár kusech ale bylo prostě příliš logisticky náročné. Rozhodly jsem se proto, že založíme e-shop - ideální místo, kde můžete legíny koupit.  

Oblečení Liquido Active testujeme už víc jak 8 let a nedáme na ně dopustit! Milujeme jejich stále nové vzory a barevné kombinace. Věříme, že každá si tu objeví své milované.

 

Ještě jsme vás nedostaly? Tak čtěte dál. Materiál oblečení je totiž hodně vychytaný.

 

PADNOU JAKO DRUHÁ KŮŽE

Legíny jsou neuvěřitelně příjemné a jemné na dotek. Přizpůsobí se všem typům postav. Jsou vysoké až k pupíku a v pase mají širokou gumu, takže se nikde nezařezávají. I když normálně nosíte velikost M, oblečete S i L. Záleží na vás, jak moc legíny chcete mít „na tělo“. Při menší velikosti mírně stahují. Skvělý materiál a vychytané vzory umí skrýt i celulitidu.

MATERIÁL JE PRODYŠNÝ

Ani po lekci hot jógy na oblečení nikdo nepozná, že jste právě málem vypotila duši. Látka, ze které je oblečení vyrobeno, dýchá a rychle schne. Legíny jsou ušity ze směsi 90 % Polyamidu a 10% Spandexu. Poskytují UVA & UVB ochranu. Takže to můžete v klidu rozbalit i v Indii na pláži…;-)

 

OBLEČENÍ, KTERÉ PODTRHNE VÁŠ STYL A ŽENSKOST

Florální, abstraktní, orientální, boho nebo hippie motivy – značka Liquido Active přichází stále s novými vzory a barevnými kombinacemi, které vyvíjí ve spolupráci s jógovými učiteli z celého světa. 

 

KVALITNÍ STŘIH A PROVEDENÍ - legíny, podprsenky nebo overaly se stanou stálicí ve vašem šatníku. Nevytahují se a ani po desítkách praní neztratí svůj tvar. Ověřeno osmiletým používáním.

 

KAŽDÝ KUS JE ORIGINÁL

Oblečení Liquido Active šijí šikovné ruce, ne stroje. Značka Liquido se zasazuje o respekt lidských práv a ochranu životního prostředí. Liquido se vyrábí v Brazílii a společnost úzkostlivě dohlíží na celý proces, dbá na férové podmínky týkající se rovné příležitosti, pracovní doby, finančního ohodnocení a podmínek na pracovišti, zavedla programy zaměstnávání tělesně postižených, programy na úsporu energie a recyklaci a výběr obchodních partnerů je podmíněn stejně vysokým standardům.

 A jak to bylo dál...? 

 

Po nějakém čase jsme začaly prahnout po vlastní značce oblečení. Jít svojí vlastní cestou a tvořit oblečení, které je udržitelnénadčasovéženské. I přesto, že je na trhu nepřeberné množství jógového oblečení, vycítily jsme, že nám chybí ženskost, barvy a originalita. A tak jsem se do toho vrhly  jak se říká "po hlavě" a navrhujeme, tvoříme, šijeme takové kousky, které rozzáří nejen váš šatník, ale celý svět :-)

Oblečení a pomůcky na jógu navrhujeme a šijeme v České Republice. Pečlivě vybíráme látky, které jsou nejen krásné a originální svým designem, ale hlavně kvalitní. Protože kvalita je u nás na prvním místě. Protože VY jste u nás na prvním místě. 

 

leginy    podprsenka      nausnice   sedak   bolster  svicen   

 

Děkujeme za důvěru

 

S úctou a láskou

 

Šárka & Danča 

creative & realization   

 

Zpět do obchodu