Inspirace: Ilča letos oslaví šedesátku

Miluje sport, jógu, sebe a naše barevné legíny

 

My v Šaralí se moc rády obklopujeme ženami, které se TOHO nebojí.

Ženami, které jsou plné života a zkušeností, jejichž šperkem je úsměv, a klidně je zdobí už nějaká ta vráska – od smíchu i zkušeností. Přesně taková je 59letá jogínka Ilča, která se během lockdownu pustila do jógy naplno a nyní už dokáže i stoj na hlavě…

Ke všemu jí to u toho vždycky proklatě sluší. ❤️

 

1622621212842

 


Ilča je odjakživa sportovkyní tělem i duší, a když řekneme, že je i tak trochu celoživotní pošuk, tak jen v tom nejlepším slova smyslu. Když jí bylo 42 let, vyhrála Krále Šumavy – tedy cyklistický závod v horských kolech. Ve svých padesáti osmi si koupila silniční kolo, a co to jde, brázdí silnice Vysočiny společně s manželem.

 

IMG-20210602-WA0003

 

Vášnivá jogínka, která dokazuje, že menopauzou nic nekončí

Ilča si už před lety prošla menopauzou, která trvala přibližně dva až tři roky. Za tu dobu (i přes mnoho sportovních aktivit) přibrala, nicméně teď už má po a je zpět na své váze.

 

DSC03933

 

Před čtyřmi lety propadla józe, která jí do života přinesla uvolnění a klid. To jóga ji vlastně naučila zpomalit, což bylo něco, co do té doby v jejím životě nebylo, neexistovalo, k čemu nebyl důvod.

Během času korony se začala jógové praxi věnovat naplno, poctivě a pravidelně cvičila doma, a nyní se může na svém Instagramu pochlubit nejedním stojem na hlavě. A že se pochlubí, vždyť je to prý taková rodinná královna Instagramu.

 

Warm

Při cvičení jógy si ráda vypomůže bolsterem a meditačním sedákem, aby se v některých pozicích cítila dobře a její komfort nesnižovalo jakékoli napětí těla i mysli. Při meditaci ráda využívá relaxační masku a jak sama tvrdí, dokáže se díky ní odprostit od okolních vjemů.

 

1622622005666_1

 

Ilona miluje své děti, manžela, vnoučata, sport a barevné legíny. Jen těch od Šaralí má něco kolem desítky a jak se nám svěřila, bez nich si jógu už ani neumí představit. Ráda se hezky obléká, miluje péči o sebe – když to jde, dopřává si kosmetiku, kadeřnici, pedikúru, manikúru, saunu, a samozřejmě dobré jídlo.

 

                 

Nemá problém se odměnit – a to je nakonec to hlavní poselství, které jsme vám skrze Ilču chtěli předat.

❤️

 

Nezáleží totiž, kolik vám je. Záleží hlavně na tom, abyste se měly rády, abyste chtěly a uměly vidět, kolik barev může mít život i ve zralém věku.

A že jich má! 

 

Zpět do obchodu