!!SLEVA na vše 10%!! S kódem: JARO10.

Čakrový balíček za zvýhodněnou cenu

Novinka
Čakrový balíček za zvýhodněnou cenu
1 953 Kč –8 %

Čakrový balíček se skládá se ze sedmi svícnů v barvách všech čaker.

 

Kořenová (1) - Múládhára - Je spojená se zemí a její energií, s prožíváním nejzákladnějších lidských potřeb jako je potřeba jíst, pít, být v teple a bezpečí. Vědomí své vlastní síly a ukotvení ve světě. 

Sakrální (2)Svadhišthána - Je spojená se sexuální energií, mezilidskými vztahy, vášní a emocemi. Též se nazývá tzv. "sexuální čakrou". Zákon zrcadlení, sebeúcta, radost.

Solární (3) - Manipúra - Je sídlem vůle osobnosti, citových vazeb a mentálních pochodů. Zákon přitažlivosti, sebeocenění a vědomí si své vlastní hodnoty. Zablokování čakry vede k pocitům ztráty odvahy, porážky, ztráty svobodné vůle, vytváření falešných představ a negativních myšlenkových konstrukcí.

Srdeční (4) - Srdeční čakra (4) - Anáhata - Čakra lásky nejen k sobě, druhým, ale i k celému světu. (také růžová barva)

Krční (5)Višúddha - Je komunikačním centrem a má na starosti má komunikaci a projevy vůle v životě.

Čelní (6)Ádžňá - Vede ke klidu a harmonii, vyrovnanosti, mírumilovnosti a víře. Je znakem duchovního probuzení, vnitřního procesu přeměny a nadsmyslového vnímání. (tmavě fialová)

Temenní (7) - Sahasrára - Sedmá čakra je symbolem božské dokonalosti. Napojení na vlastní já. Do harmonie se dostane, pokud jsou všechny ostatní čakry v harmonii. Sídlí na temeni hlavy jako koruna. (fialová, zlatá, bílá)

 

 

1 953 Kč –8 % 1 800 Kč
Skladem

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 2940
Kategorie: Lotosové svícny
Zpět do obchodu