Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč. Platí celý měsíc červenec.

Čakrový balíček za zvýhodněnou cenu

Čakrový balíček se skládá se ze sedmi svícnů v barvách všech čaker.

 

Kořenová (1) - Múládhára - Je spojená se zemí a její energií, s prožíváním nejzákladnějších lidských potřeb jako je potřeba jíst, pít, být v teple a bezpečí. Vědomí své vlastní síly a ukotvení ve světě. 

Sakrální (2)Svadhišthána - Je spojená se sexuální energií, mezilidskými vztahy, vášní a emocemi. Též se nazývá tzv. "sexuální čakrou". Zákon zrcadlení, sebeúcta, radost.

Solární (3) - Manipúra - Je sídlem vůle osobnosti, citových vazeb a mentálních pochodů. Zákon přitažlivosti, sebeocenění a vědomí si své vlastní hodnoty. Zablokování čakry vede k pocitům ztráty odvahy, porážky, ztráty svobodné vůle, vytváření falešných představ a negativních myšlenkových konstrukcí.

Srdeční (4) - Srdeční čakra (4) - Anáhata - Čakra lásky nejen k sobě, druhým, ale i k celému světu. (také růžová barva)

Krční (5)Višúddha - Je komunikačním centrem a má na starosti má komunikaci a projevy vůle v životě.

Čelní (6)Ádžňá - Vede ke klidu a harmonii, vyrovnanosti, mírumilovnosti a víře. Je znakem duchovního probuzení, vnitřního procesu přeměny a nadsmyslového vnímání. (tmavě fialová)

Temenní (7) - Sahasrára - Sedmá čakra je symbolem božské dokonalosti. Napojení na vlastní já. Do harmonie se dostane, pokud jsou všechny ostatní čakry v harmonii. Sídlí na temeni hlavy jako koruna. (fialová, zlatá, bílá)

 

 

1 750 Kč
Skladem

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 2940
Kategorie: Lotosové svícny
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení