Celý říjen platí 10% sleva na VŠE růžové #pinktober

Pozlacená škrabka na jazyk - oválný kámen

Neohodnoceno

Stříbrná pozlacená antibakteriální škrabka na jazyk s oválným polodrahokamenem.

Vyrobeno na zakázku v Indii, ve městě Jaipur. Ruční práce. Každý kus je originál. 

 

Nejvhodnější doba čištění je hned ráno po probuzení. Metoda přejet jemně škrabkou po jazyku několikrát od kořene až ke špičce je jednoduchá a její provedení zvládnou i malé děti.

Doporučujeme: Vezměte oběma rukama konce škrabky. Zakulaceným koncem jemně stírejte povrch jazyka od kořene ke špičce, opakujte 5x až 7x.

Škrabku omyjte teplou vodou, otřete ubrouskem.

 

Čistý jazyk a vyrovnané, účinné trávení je klíčem ke zdraví. 

1 290 Kč
Zvolte variantu
Kámen: Karneol - červený
Skladem | 1819/KAR
1 290 Kč

Karneol je vysoce mocný kámen, který podporuje tvořivost, vitalitu a motivuje k úspěchu v práci i dalších oblastech života. Ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Jedná se o kámen, který dokáže překonat frigiditu a impotenci. Zajišťuje dobré prokrvení orgánů a tkání.

 

Prehnit je vysoce duchovní kámen, který harmonizuje celé okolí. Přináší nám klid, chrání naši auru a vytváří kolem nás ochranný štít. Podporuje analytické myšlení, vnímavost, intuici a rozvahu. Detoxikuje tělo. Čakra: pupeční, solární (3.) – MANIPURA  srdeční (4.) -  Anahata 

 

Materiál: stříbro ryzost 925/1000, pozlacené 18ti karátovým zlatem metodou gold plated, která je nanášena galvanicky. Pozlacená vrstva se častým nošením ztrácí. Abyste zachovali škrabku co nejdéle pěknou, doporučujeme dodržovat následující pravidla:

  • skladujte ji na suchém a čistém místě, ideálně v krabičce, ve které ji obdržíte
  • vyhněte se kontaktu s chemikáliemi
Kód Kód: 1819/KAR
Jméno značky: Šaralí
Kategorie: Škrabky na jazyk
Záruka: 2 roky