Pozlacená škrabka na jazyk - kámen slza

Neohodnoceno
Novinka
MNF00061054

Stříbrná pozlacená antibakteriální škrabka na jazyk s polodrahokamenem ve tvaru slzy.

Vyrobeno na zakázku v Indii, ve městě Jaipur. Ruční práce. Každý kus je originál. 

 

Nejvhodnější doba čištění je hned ráno po probuzení. Metoda přejet jemně škrabkou po jazyku několikrát od kořene až ke špičce je jednoduchá a její provedení zvládnou i malé děti.

Doporučujeme: Vezměte oběma rukama konce škrabky. Zakulaceným koncem jemně stírejte povrch jazyka od kořene ke špičce, opakujte 5x až 7x.

Škrabku omyjte teplou vodou, otřete ubrouskem.

 

Čistý jazyk a vyrovnané, účinné trávení je klíčem ke zdraví. 

1 490 Kč
Zvolte variantu
Kámen: Onyx - černý
Skladem | 1816/ONY
1 490 Kč

Onyx je kamenem dodávající sílu. Udržuje vzpomínky na všechno co ten, kdo jej nosí prožil. Je ochranným kamenem, brání a ochraňuje před negativitou, chrání život, pomáhá v těžkých obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, zaměřuje naši energii jedním směrem, dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život.

 

Růženín je kamenem lásky, přátelství, něhy, nesobeckosti. Nejdůležitějším kamenem pro srdce. Čakra: srdeční čakra (4) - Anáhata.

Pomáhá při léčení nemocí pohlavních orgánů, u žen i mužů, a neplodnosti. Růženínová voda neutralizuje jedy, které svými myšlenkami, jednáním a špatnou životosprávou v sobě denně hromadíme

 

 

Materiál: stříbro ryzost 925/1000, pozlacené 18ti karátovým zlatem metodou gold plated, která je nanášena galvanicky. Pozlacená vrstva se častým nošením ztrácí. Abyste zachovali škrabku co nejdéle pěknou, doporučujeme dodržovat následující pravidla:

  • skladujte ji na suchém a čistém místě, ideálně v krabičce, ve které ji obdržíte
  • vyhněte se kontaktu s chemikáliemi
Kód Kód: 1816/ONY
Jméno značky: Šaralí
Kategorie: Škrabky na jazyk
Záruka: 2 roky