Celý říjen platí 10% sleva na VŠE růžové #pinktober

Škrabky na jazyk

Stříbrné a pozlacené antibakteriální škrabky na jazyk s polodrahokamenem.

Podle starých lékařských spisů patří odstraňování povlaku na jazyku ke každodenní hygieně, tak jako například čištění zubů.

Přítomnost toxinů v těle se projevuje právě povlakem na jazyku. Spolknutím se vracejí do zažívacího systému a způsobují po určité době problémy, pokud je z jazyka neodstraníme včas. Tyto toxiny totiž poskytují vhodné podmínky pro kvasinková a bakteriální onemocnění v dutině ústní a v trávicím ústrojí. Tato škrabka ze stříbra na jazyk též odstraňuje nepříjemné pachy z nahromaděných toxinů v ústech.

Proč si čistit jazyk?

Kama Sutra a Ájurvéda doporučují čistit si jazyk již déle než 5000 let. Přestože čištění jazyka patří k základům hygieny, výhody pravidelných procedur se u nás na Západě přehlíží.

Čistý jazyk a vyrovnané, účinné trávení je klíčem ke zdraví. 

 napis_barva

MNF00035880vyrez

Stříbrná škrabka na jazyk - kulatý kámen
Stříbrná antibakteriální škrabka na jazyk s kulatým polodrahokamenem. Vyrobeno na zakázku v Indii, ve městě Jaipur. Ruční práce. Každý kus je originál.    Nejvhodnější doba čištění je hned ráno po probuzení. Metoda přejet jemně škrabkou po jazyku několikrát od kořene až ke špičce je jednoduchá a její provedení zvládnou i malé děti. Doporučujeme: Vezměte oběma rukama konce škrabky. Zakulaceným koncem jemně stírejte povrch jazyka od kořene ke špičce, opakujte 5x až 7x. Škrabku omyjte teplou vodou, otřete ubrouskem.   Čistý jazyk a vyrovnané, účinné trávení je klíčem ke zdraví. 
1 190 Kč
6 položek celkem